Centrum stopy

Grzybica stóp, wrastające paznokcie, odciski, stopa cukrzycowa – to część przypadków, z jakimi na co dzień spotykamy się w naszej przychodni. Pacjentom, którzy się z nimi zgłaszają, oferujemy profesjonalną opiekę medyczną, czyli zarówno zabiegi, jak i długoterminową pielęgnację. Dzięki specjalistycznej interwencji chirurgicznej oraz likwidacji stanów zapalnych, mogą oni normalnie funkcjonować na co dzień.

Nasi specjaliści zajmują się także często nieprzyjemnymi i bolesnymi pęknięciami skóry na piętach oraz rekonstrukcją paznokci, dzięki której można całkowicie odbudować paznokcie uszkodzone na skutek np. zmiażdżenia, zniekształcenia lub chorobotwórczo zniekształcone.

Problemem często występującym u pacjentów jest też potliwość stóp czy zakażenie skóry w postaci brodawki wirusowej HPV. Leczenie w obu tych przypadkach czasami jest długotrwałe, ale skuteczne. Pacjenci otrzymują także zalecenia domowe, których przestrzeganie przyspiesza likwidację różnych problemów występujących w tym rejonie ciała.
Jeśli cierpisz na któreś z opisanych schorzeń – w naszej przychodni możesz liczyć na specjalistyczną pomoc.

Pocket

Copyrights 2020 Centrum Stopy Agnieszka Głuszczak