O nas

Przychodnia Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp – Centrum Stopy

Spełnia wymogi wyznaczone przez Ministerstwo Zdrowia, działa na podstawie ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej ( Dz.U.Nr 112, poz. 654 z późn. zm.) odnoszące się do podmiotów medycznych na terenie Rzeczpospolitej Polski z rejestracją w urzędzie wojewódzkim.

Nasza specjalistyczna przychodnia prowadzi usługi z zakresu pielęgnacji i leczenia chorób stóp, likwidacji zmian strukturalnych skóry, korekcji paznokci oraz leczenia ran.
Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę lekarzy, pielęgniarek i kosmetologów ze specjalizacją podologia. Współpracujemy ze specjalistami rehabilitacji i fizjoterapii.

Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt podologiczno – chirurgiczny, ułatwiający precyzyjne wykonywanie zabiegów. Profesjonalne narzędzia i liczna ilość frezów, którymi się posługujemy pomaga precyzyjnie wykonać zabieg.

Środki używane podczas zabiegu, posiadają szerokie spektrum działania, zarówno odkażające i dezynfekujące, jak również nawilżające i zmiękczające, co jest od razu odczuwalne przy zabiegu. Sposób wykonania zabiegu i zalecenia dla pacjenta umożliwiają utrzymanie prawidłowego stanu stóp przez długi czas.

Posiadamy wygodne i komfortowe automatyczne fotele, które ułatwiają z nich korzystanie, zarówno przez osoby niepełnosprawne, kobiety ciężarne i wymagających pacjentów, którzy w czasie zabiegu chcą odczuwać wygodę i odpoczynek.

Przestronne pomieszczenia ułatwiają pracę i zachęcają do korzystania z naszych usług. Liczny i fachowy zespół specjalistów przyczynia się do profesjonalnie wykonanych zabiegów, w dogodnych terminach dla naszych pacjentów.

Nasza prywatna przychodnia wykonuje usługi po wcześniejszym zapisaniu się na wizytę.
Dla pacjentów unieruchomionych i niepełnosprawnych dysponujemy pomocą z zakresu transportu karetki do wybranej naszej przychodni.
Pacjentów przyjezdnych z dworca lub lotniska mogą dowieść nasi kierowcy.

Nasza Przychodnia zarówno w Łodzi jak i Warszawie posiada blisko zlokalizowane miejsca parkingowe, które są niepłatnymi miejscami postojowymi.

Pocket

Copyrights 2020 Centrum Stopy Agnieszka Głuszczak